Ewelina Timofijewicz-Waśniowska

Vice President
Hutchinson Poland

Vinod Grover

Ewelina Timofijewicz-Waśniowska 

Vice President
Hutchinson PolandAbsolwentka Politechniki Krakowskiej i Executive MBA w Paryżu od lat związana z branżą motoryzacyjną. Swoją karierę zaczynała jako Specjalista ds. zakupów w projektach inżynieryjno- technologicznych przechodząc przez kolejne etapy kariery jako Kierownik Projektów w zakładzie pod Krakowem, Dyrektor Projektów odpowiedzialny za Europę Północną, a następnie Dyrektor Projektów we Francji na poziomie międzynarodowym odpowiedzialnym za podległe jej regiony czyli Azję, Europę i obie Ameryki. Oprócz doświadczenia międzynarodowego miała okazję współpracować z największymi producentami samochodowymi rozwijając i wdrażając nowe produkty oraz technologie dla Audi, VW, GM, Forda, PSA, Nissana, Toyoty i nawet Tesli.

Mając tak szeroki zakres odpowiedzialności, zawsze i wszędzie uważała oraz uważa, że najważniejsi są ludzie czyli nasi pracownicy i partnerzy biznesowi. Takie podejście pozwoliło na wprowadzenie zmian organizacyjnych i procesowych umożliwiających pozyskanie nowych klientów, wyznaczenie nowych kierunków działania zgodnych z trendami rynkowymi, zwiększenie portfolio projektów oraz podniesienia produktywności. Była również liderką programu „Gender Diversity” pomagając młodszym kobietom pokonać wyzwania w świecie automotive. 

Obecnie swoją karierę kontynuuje  jako Hutchinson Poland Vice President  (7 zakładów produkcyjnych w Polsce z ponad 8.000 pracowników), skupiając się na zrównoważonym rozwoju z jego wielowymiarowymi aspektami, kładąc duży nacisk na aspekt społeczny i rolę kobiety w biznesie. 

W wolnej chwili kontynuuje edukację na studiach podyplomowych ze Sztucznej Inteligencji oraz uczy się grać w golfa, który uczy przede wszystkim pokory i zatrzymania w czasie: tu i teraz. 

arrow up