Monika Ziomek

Trener
Jeronimo Martins Polska

Monika Ziomek

Trener
Jeronimo Martins Polska


Doświadczony trener, menedżer, certyfikowany KAIZEN™ Coach. Specjalizuje się w treningach, budowaniu programów szkoleniowo-rozwojowych, wsparciu menadżerów w budowaniu kultury organizacyjnej. Jest ekspertem w dziedzinie ciągłej poprawy i implementacji narzędzi KAIZEN™ oraz specjalistą w prowadzeniu szkoleń menadżerskich, prowadzeniu coachingu grupowego oraz przeprowadzaniu pracowników przez zmiany. 

Ukończyła Akademię KAIZEN™ na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz Komunikację i badanie rynku na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Posiada Certyfikaty KAIZEN™ College, Trenera KAIZEN™, certyfikat ukończenia Zaawansowanej Szkoły Trenerów Biznesu "Moderator" oraz certyfikat Polskiej Szkoły Coachingu-Kontrakt OSH.

Aktualnie pracuje też jako Trener w Jeronimo Martins Polska. Ma bogate doświadczenie praktyczne we wdrażaniu procesów usprawnień i zmian wielu firmach i projektach.

Specjalizuje się w tematyce zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania zmianą, rozwiązywania problemów i usprawniania procesów w oparciu o Kaizen  oraz w coachingu menadżerskim i grupowym. W dorobku posiada zrealizowane projekty szkoleniowe oraz wdrożeniowe dla każdego poziomu w organizacji.

arrow up