Dariusz Smaza

Dyrektor ds. transportu
Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o

Vinod Grover

Dariusz Smaza

Dyrektora ds. transportu
Grupa Maspex Wadowice Sp. z o.o


Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem pracy w biznesie. Prawie cała ścieżka kariery zawodowej przebiegała i biegnie nadal przez meandry szeroko rozumianej logistyki. Przez ponad 15 lat skutecznie zdobywał doświadczenie na różnych stanowiskach kierowniczych w sektorze logistyki, obecnie od blisko 5 lat sprawuje funkcje i każdego dnia wypełnia obowiązki dyrektora ds. transportu w Grupie Maspex Wadowice Sp. z o.o. 

Zarządza dużym, wielooddziałowym zespołem, organizującym i nadzorującym  procesy transportowe w zakresie zaopatrzenia zakładów produkcyjnych w surowce, półprodukty, opakowania oraz dystrybucje wyrobów gotowych w obszarze głównie produktów FMCG, zarówno w kraju jak i zagranicą, nie tylko na rynku europejskim ale także w licznych lokalizacjach całego globu.

Czynny wykładowca uczelniany z zakresu nauk o zarządzaniu oraz systemów wspomagających procesy produkcyjne, który jako praktyk z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą zdobytą empirycznie czyni to z niezwykłą lekkością chętnie dzieląc się tym bogactwem z innymi. Inicjator i pasjonat oraz wdrożeniowiec wielu rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne w przedsiębiorstwie.

Ważne ogniwo i współtwórca wielu projektów, których celem jest optymalny rozwój systemów planowania, zarządzania oraz kontroli finansowej prowadzonej działalności. To także aktywny uczestnik różnych programów mentoringowych dla studentów, których założeniem jest wzbudzenie takiego poziomu ciekawości w młodych ludziach, aby w przyszłości zaowocowało to dalszym rozwojem osobistym młodego pokolenia.

arrow up